/, دستگاه کنترل تردد/دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره KF160

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره KF160

۱۳۹۷-۷-۳۰ ۱۸:۳۱:۱۴ +۰۳:۳۰مهر ۳۰ام, ۱۳۹۷|دستگاه حضور و غیاب, دستگاه کنترل تردد|بدون ديدگاه

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره KF160

یکی از بهترین سیستم ها در حوزه کنترل تردد دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره KF160 می باشد.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره  kf160 دارای سیستم شناسایی تشخیص چهره  وکارت و رمز می باشد. در این دستگاه حضور و غیاب شناسایی صورت ازطریق دو دوربین تعبیه شده  بر روی دستگاه صورت می گیرد می گیرد و همین طور با وجود سیستم مادون قرمز بر روی  صفحه دستگاه این امکان به وجود آمده تا در محیط تاریک هم امکان ثبت اطلاعات تردد در دستگاه کنترل تردد وجود داشته باشد.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره KF160

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره 28561

سیستم عامل نصب شده بر روی این دستگاهها به صورت لینوکس میباشد .همانطورکه قبلا گفته شده  وجود یک سیستم عامل بر روی یک دستگاه باعث گردیده که بتوان برنامه های جانبی مانند تخلیه آنلاین اطلاعات را هم بر روی دستگاه برنامه سازی کرد تا بتوان با نرم افزارهای شرکتهای دیگرهم امکان ارتباط داشته باشد.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره KF160 امکان ذخیره سازی 400 الگوی چهره و 10000عدد کارت و تعداد 80000 رکورد برای ذخیره سازی اطلاعات دارد.بر روی این دستگاه حضور و غیاب کلیدهای ماموریت و مرخصی ساعتی نیز وجود داشته که کاربر برای استفاده از آن کلید مربوطه را زده و بر روی صفحه نمایش امکان ثبت چهره  به وجود آمده و تردد مورد نظر ثبت می گردد.

این سیستم حضور و غیاب قابلیت تخلیه اطلاعات به صورت USBو شبکه را داشته و امکان ارتباط به صورت آنلاین با نرم افزار حضور و غیاب را دارد. صفحه نمایش در دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره KF160 به صورت 2/8 اینچی رنگی بوده و قابلیت نمایش فارسی و تقویم شمسی و همینطور سخنگوی فارسی می باشد.

لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب 


مهرپردازش ارائه دهنده تجهیزات و خدمات در حوزه انواع دستگاه حضور و غیاب ، دستگاه کنترل تردد ، دستگاه گشت و نگهبانی MT100 ، اسکنر اثر انگشت ، راکت بازرسی بدنی ، دوربین مداربسته با برند zk و suprema

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره KF160
5 (100%) 3 votes