/دستگاه کنترل تردد آسانسور
دستگاه کنترل تردد آسانسور ۱۳۹۷-۵-۲۱ ۱۱:۲۶:۱۷ +۰۴:۳۰

دستگاه کنترل تردد آسانسور

دستگاه کنترل تردد آسانسور مهرپردازش با قابلیت استفاده از دستگاه کنترل تردد و با امکان تشخیص چهره، اثر انگشت و کارت مدیریت ورود و خروج را در هر سازمانی آسان می نماید.

قابل توضیح است که هر یک از دستگاههای کنترل تردد دارای امکانات متفاوتی هم از لحاظ کارکرد و هم سطح دسترسی در اختیار مدیر مربوطه قرار می دهد. در این میان دستگاه کنترل تردد آسانسور  یکی دیگر از محصولات مهرپردازش بوده که در ذیل به برخی از آنها اشاره می کنیم :

 • قابلیت نصب در تمامی مکانها مانند مراکز تجاری – اداری – سازمانها – مسکونی
 • غیر فعال نمودن آسانسور برای کنترل شارژ واحدهای مسکونی که پرداخت نکرده اند
 • قابلیت اضافه نمودن تعداد نفرات خانواده
 • قابلیت ایجاد دسترسی به افراد جهت طبقات خاص
 • ثبت کارت جهت مهمان
 • قابلیت اضافه کردن تا ۲۰۰۰ کاربر
 • قابلیت استفاده از کارت و تگ
 • قابلیت استفاده از دستگاه حضور و غیاب  و کنترل تردد با امکانات تشخیص چهره – کارت – کد – اثر انگشت
 • قابلیت ثبت محدوده زمانی برای هر فرد
 • گزارش گیری به صورت شبکه
 • امکان محدود کردن زمان های تردد

دستگاه کنترل تردد آسانسور - دستگاه حضور و غیاب

معرفی سیستم کنترل آسانسور  :

با به روز شدن تکنولوژی و بالا رفتن امکانات و گسترش امکانات شهری، تجهیزات و سیستم های الکترونیکی ابزارهای مختلفی جهت رشد زندگی ارائه شده است. یکی از مهمترین اقدامات که برای این مورد صورت می گیرد، افزایش سطوح امنیتی و به وجود آوردن آسایش برای مردم است. به همین دلیل، تجهیزات و ابزارهای مختلفی توسط شرکتها و تولیدگران ارائه می گردد. یکی از جدیدترین و بروز ترین انواع این سخت افزار ها، دستگاه کنترل دسترسی آسانسور” می باشد.

دستگاه کنترل تردد آسانسور - دستگاه حضور و غیاب

در این مدل از سخت افزارها امکان کنترل کاربرانی که مجاز به استفاده از آسانسور و ورود به منطقه مورد نظر می باشند تعریف می گردد. این امر باعث شده افرادی که اجازه دسترسی به طبقات و آسانسور را ندارند ازطریق نگهبانی و حراست مجموعه مورد نظر جهت دسترسی به طبقات اقدام شود.در این نوع از دستگاه کنترل تردد آسانسور می توان بر اساس سطح امنیتی  به افراد دسترسی مورد نظر را داد و به طوری این موضوع را تحت کنترل در آورد که هر فرد با توجه به طبقه خاصی که در نرم افزار کنترل تردد آسانسور تعریف گردیده دسترسی داشته باشد (به عنوان مثال در یک سازمان، کارمندان و مدیران آن مجموعه را می توان به چند گروه تقسیم کرد . گروه A و گروه مدیران .در گروه A که کارمندان هستند فقط میتوانند تا طبقه چهارم ساختمان و گروه B تا طبقه نهم و گروه مدیران تا طبقه طبقه ۱۰ام از آسانسور استفاده کنن.

دستگاه کنترل تردد آسانسور

سیستم کنترل تردد آسانسور قابلیت ارتباط با انواع دستگاه کنترل تردد از طریق تشخیص چهره – اثر انگشت – کارت بدون تماس – کد را داشته  و با توجه به امکانات یک آسانسور امکان نصب این سخت افزارها وجود دارد.روند کار با توجه به انتخاب مدیر ساختمان یا مدیران بخش تعیین میگردد و هر دفعه که فردی بخواهد از آسانسور استفاده نماید ملزم به زدن انگشت در سنسور اثر انگشت دستگاه کنترل تردد و یا قرار گرفتن در جلوی دوربین دستگاه تشخیص چهره و یا استفاده از سیستم کارتی است.از دیگر قابلیتهای این کنترل تردد آسانسور اختصاص دادن کارت میهمان جهت استفاده از تمامی طبقات می باشد.این سیستم قابلیت محدود نمودن زمان تردد برای افراد (به خصوص جهت ساختمانها و ادارات  پرتردد مسکونی و یا تجاری) و نیز قابلیت گزارشگیری به صورت آنلاین هم در نرم افزار وجود دارد.اصولا استفاده از سیستم کنترل تردد برای نظارت بیشتر در هر سازمانی پیشنهاد می گردد.این سیستمها در ادارات هم در روند مدیریت ارباب و رجوع و هم در کنترل افراد نقش به سزایی دارد.دستگاه کنترل تردد آسانسور در منازل مسکونی با تعداد واحد بالا نقش بسیار مهمی را ایفا کرده و از ورود افراد ناشناس نیز جلوگیری می نماید.


شرکت مهرپردازش ارائه دهنده تجهیزات و خدمات در حوزه انواع دستگاه حضور و غیاب ، کنترل تردد ، گشت نگهبانی ، اسکنر اثر انگشت ، دوربین مداربسته با برند zk و suprema

دستگاه کنترل تردد آسانسور