موبایل یاب دستی


راکت موبایل یاب دستی

موبایل یاب دستی یکی از موارد مهم در کنترل تردد افراد می باشد.از طریق این سخت افزار می توان برای کشف اشیای فلزی که امکان ورود آن در یکسری از مکان ها امکان پذیر نبوده استفاده کرد.وسایلی مانند موبایل – تبلت – اسلحه – چاقو – مدارات الکترونیکی – فلزات مس – برنج و غیره …..راکت موبایل یاب یکی از راکت‌های بازرسی بدنی جهت کشف وسایل ممنوعه می باشد و با داشتن کیفیت بسیار بالا جهت مدارس ایران و سایر ادارات مناسب می‌باشد.تمامی محصولات بازدید بدنی در مجموعه ما به دلیل داشتن قیمت مناسب،کیفیت بالا، دقت بالا در شناسایی انواع وسایل الکترونیکی و فلزی در جلسات امتحان و موراد امنیتی دیگر استفاده می گردد.

فیلم کارکرد راکت موبایل یاب

موبایل یاب دستی

پیشنهاد ما به شما

موبایل یاب دستی
موبایل یاب دستی
موبایل یاب دستی

موبایل یاب دستی در چه مکان هایی قابل استفاده است

ترمینال های اتوبوسرانی

فرودگاهها

دانشگاهها

مدارس

استادیوم ورزشی

مکان های نظامی

کارگاه تولیدی

کارخانه سیم و کابل

مکانیزم موبایل یاب دستی

راکت فلزیاب 180 با ایجاد یک میدان مغناطیسی در اطراف خود می تواند قطعات فلزی را شناسایی کند و هنگام شناسایی فلز مورد نظر،موبایل یاب با داشتن قابلیت آلارم و ویبره جایی که  شئ مورد نظر پنهان شده است را پیدا میکند. در ساخت سیستم های گیرنده و فرستنده هم از قطعات الکترونیک و فلزی استفاده شده که به کمک راکت بازرسی بدنی امکان شناسایی هر‌ نوع از این ردیاب ها وجود دارد.

خرید راکت موبایل یاب دستی

جهت خرید راکت فلزیاب ابتدا باید در خصوص  کشف نوع قطعه یا وسیله مورد نظر تصمیم گیری شده و دقیق بررسی کنید که بابت چه موردی قصد استفاده از آن را دارید. به علت اینکه یک سری از مشتریان از این کالا برای کشف قطعه در بسته یا کارتن های بار میخواهند استفاده کنن که امکان پذیر نیست. راکت های بازرسی بدنی ما از قیمت حدود 2500000  تومان شروع شده و تا بالای 10 میلیون با توجه به نیاز آن مجموعه به مشتریان پیشنهاد می گردد.

خاطر نشان می گردد که سه مدل Hpro 80  و  Hpro 100  و Hpro 150  بهترین راکت های بازرسی در ایران بوده و ساخت داخل کشور می باشد که با نمونه های خارجی رقابت می نماید. علاوه بر اینکه این محصول کیفیت و قیمت مناسبی دارد،از دید قدرت شناسایی،هم از راکت های موبایل یاب دستی و راکت بازرسی بدنی موجود در بازار بالاتر هستند.

  • موبایل یاب هایی که توسط ما تولید می شوند دارای صفحه بزرگتری بوده که این امر باعث شده تمام قطعات فلزی در کمترین زمان  شناسایی شوند.
  • راکت های فلزیاب و موبایل یاب دستی با باتری و شارژ با کیفیت خدمت شما ارائه می‌گردد.
  • سه مدل فلزیاب راکتی (Hpro 80  و  Hpro 100  و Hpro 150) با 18 ماه گارانتی شامل 6 ماه تعویض و 12 ماه تعمیر ارائه می‌شوند.

نکات مهم در نگهداری راکت موبایل یاب دستی

  • هنگامی که شارژ دستگاه اتمام پیدا می کند ،باطری دستگاه را بین ۱/۵ تا ۲ ساعت در شارژ بگذارید.
  • به هیچ وجه دستگاه را به صورت شب تا صبح در شارژ قرار ندهید.چون به باطری و برد دستگاه آسیب جدی خواهد رسید.
  • جهت جلوگیری از آسیب به بدنه راکت بازرسی بدنی حتما از کیف کمری یا کیف برزنتی آن استفاده نمائید.
  • در هنگام شارژ دستگاه به جهت نوسانات برقی حتما از محافظ برق استفاده نمائید.

اهمیت استفاده از موبایل یاب دستی

موبایل یاب دستی برای بالا بردن امنیت و بازرسی بدنی درمدارس و سایر ارگان‌ها مانند نظامی – دولتی  و مجموعه های آموزشی  مورد استفاده قرار می‌گیرد.در برخی از این اماکن عمومی و دولتی در هنگام ورود و خروج افراد اقدام به بازرسی بدنی به صورت دستی انجام می‌ گیرد، اما به علت اتلاف وقت و ایجاد صف هنگام بازرسی ممکن است مشکلاتی را برای آن مجموعه پیش بیاورد.

راکت بازرسی را روشن کنید اگر صدایی شنیده شد و لامپ سبز چشمک زن را دیدید یعنی دستگاه روشن شده اگرصدایی شنیده نشد یعنی یا باتری را در دستگاه نگذاشته اید و یا اینکه ارتباط آن با ترمینال باتری ضعیف است

((آموزش استفاده از راکت بازرسی بدنی))

اگر موبایل یاب دستی صدای متوالی داشت یعنی باید باتری را تعویض کنید.بعد از اینکه صدای روشن شدن دستگاه را شنیدید میتوانید تست حساسیت بالا بگیرید.دسته دستگاه را گرفته و صفحه تشخیص دهنده را حول شیء که میخواهید شناسایی کنید حرکت دهید دستگاه با ایجاد میدان مغناطیسی در اطرف خود اگر شیء فلزی در این مدار قرار گرفته باشد دستگاه هشدار صوتی داده و لامپ قرمز آن روشن خواهد شد.اگر این فرایند را متوقف کنید لامپ قرمز خاموش شده و صدا قطع میشود .

موبایل دستی

تست حساسیت کم برای راکت فلزیاب

دکمه حساسیت پایین را نگهدارید تا شناسایی قطعات کوچک فلز نادیده گرفته شود.صفحه را حول شی مورد نظر حرکت دهید اگرشی فلزی باشد راکت موبایل یاب هشدار صوتی داده و لامپ قرمز آن روشن خواهد شد.اگر این فرایند را متوقف کنید لامپ قرمز خاموش شده و صدا قطع می شود.میتوانید حساسیت تشخیص را تا بیش از ۵ مرتبه کم کنید و فلزاتی که در این حالت شناسایی می شود در ابعاد بزرگ خواهد بود.

 

مشخصات فنی

ولتاژ برق : باتری قابل شارژ ۹ ولتی

برق مصرفی<MW270

توالی کارکرد : KHZ22

جریان آماده به کار :<MA5

ولتاژ مصرفی : ۷ ولت تا ۱۲ ولت

دمای کارکرد : ۱۰ – تا ۶۵+

وزن :۲۶۰ گرم

ابعاد :(طول * عرض * ارتفاع)۳۴۵*۶۹*۲۵ میلی متر

نکات مهم 

  • اگر از باتری های غیر قابل شارژ استفاده میکنید از متصل کردن شارژر خودداری کنید.در حین شارژ موبایل یاب را خاموش کنید
  • دستگاه زمانی صدا می دهد که حل یک شی فلزی در حرکت باشد و اگر به صورت ثابت روی فلزی نگه داشته شود صدایی نخواهد داد.
  • اگر برای مدت زمانی طولانی از دستگاه استفاده نمیکنید بهتر است باتری آن را خارج کرده تا از نشت و آسیب جدی به دستگاه جلوگیری نمائید.

لينک مرتبط

عملکرد دستگاه حضور و غياب، ليست قيمت دستگاه حضور و غياب، راکت بازرسي بدني، نرم افزار باشگاه ورزشی، دستگاه گشت و نگهباني، دستگاه گشت و نگهبانی wm5000x1، دستگاه ايکس ري، گيت فلزياب، گیت فلزیاب بازرسی فرودگاه، دستگاه اکسس کنترل برند zk و suprema

لطفا به ما امتیاز دهید