بهترین دستگاه حضور و غیاب گروه مهرپردازش

در این صفحه میخواهیم در خصوص شناخت بهترین دستگاه حضور و غیاب شرکت مهرپردازش اطلاعاتی را در اختیار مشتریان – همکاران عزیز قرار دهیم.

بهترین دستگاه حضور و غیاب گروه مهرپردازش با دو برند ZK و SUPREMA  و با قابلیت داشتن مدلهای متفاوت مانند  حضور و غیاب  اثر انگشتی ، حضور و غیاب کارتی و دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره در بازار ایران جلب توجه نموده است.

دستگاه حضور و غیاب , کنترل تردد , ورود و خروج

مزیت بهترین دستگاه حضور و غیاب

  • جمع آوری ترددهای پرسنل و بایگانی در حافظه کامپیوتر
  • محاسبه اضافه کاری  بعد از وقت و اول وقت
  • شرکتی که از دستگاه حضور و غیاب استفاده می نماید در حالت کلی یعنی صرفه جویی هزینه
  • محاسبه کارکرد پرسنل در آخر ماه به صورت اتوماتیک.
  • پایین بودن خطا در محاسبه کارکرد پرسنل در آخرماه و جلوگیری از ضایع شدن حقوق پرسنل
  • بررسی  ورود و خروج پرسنل به صورت منظم
  • خرید دستگاه حضور و غیاب یعنی سهولت در انجام امور اداری پرسنل

یکی از مواردی که در بهترین دستگاه حضور و غیاب بسیار مهم است وجود نرم افزار حضور و غیاب است.گروه مهرپردازش با داشتن نرم افزار بسیار قدرتمند ، هم برای مجموعه های بسیار کوچک و هم مجموعه های بسیار بزرگ این امکان را برای مشتری به وجود آورده که بتواند به راحتی گزارش ورود و خروج – اضافه کاری غیبت -مرخصی و غیره …. مورد نظر خود را دریافت نماید.

بهترین دستگاه حضور و غیاب  تشخیص چهره

بهترین دستگاه حضور و غیاب

مدلهای مختلف دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره در بازار بسیار بوده و انتخاب آن برای مشتری بسیار سخت می باشد. یکی از مواردی که در گروه مهرپردازش به آن بسیار اهمیت داده می شود بررسی دقیق نیاز مشتری است.کارشناسان شرکت مهرپردازش با توجه به فعالیت کاری مشتری محصول مورد نظر راپیشنهاد می دهند.

دستگاههای تشخیص چهره بیشتر برای مکانهایی که به صورت کارگری -تولیدی -کارخانجات که اثر انگشت پرسنل به دلیل کارهای سخت از بین رفته مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره به دو صورت ((فقط تشخیص چهره – کارت )) و (( تشخیص چهره – کارت – اثر انگشت – کد)) می باشد.

مکانیزم شناسایی در این دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره  فاصله دو چشم  بوده و در صورتی که پرسنل آقا ریش یا کلاه داشته باشن و پرسنل خانم آرایش غلیظ   به راحتی تشخیص را انجام می دهد.

بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره  گروه مهرپردازش با دو برند ZK و SUPREMA  برای بیمارستانها کارخانجات –  کارگاهها مورد استفاده قرار میگیرد. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02144607217 تماس گرفته و با کارشناسان ما در این خصوص مشاوره بگیرید

حضور و غیاب اثر انگشتی

بهترین دستگاه حضور و غیاب
دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی مدل 38321

 بهترین دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی گروه مهرپردازش در مدلهای مختلف در بازار عرضه می گردد این دستگاهها قابلیت اثر انگشت – کارت بدون تماس – کد را داشته و در چندین مدل مختلف عرضه می گردد.

نکته ای که خیلی خیلی مهم بوده و شاید اکثر مشتریان به آن توجه نمی کنند و متاسفانه بسیاری از افراد سودجواز عدم آگاهی و اطلاعات مشتریان سوء استفاده می کنند.بروز نبودن آخرین الگوریتم اثر انگشت در سنسور  دستگاههای حضور و غیاب می باشد،این امر باعث شده که دستگاه به مرور زمان بسیاری از اثر انگشت ها را شناسایی نکرده و  درست نخواند.

دستگاههای قدیمی اثر انگشتی و یا دستگاههای دست دوم بسیار زیاد در کشور ما یافت می شود. هرگز از دستگاههای اثر انگشتی دست دوم خریداری نکنید.علت این امر عمر قطعات و ضعیف شدن سنسور در اثر نوسانات برقی می باشد. گروه مهرپردازش این افتخار را دارد که تمامی خدمات پشتیبانی دستگاه حضور و غیاب اعم از تعمیر و تعویض قطعات را در ایران انجام می دهد.در صورتی که شرکت و یا سازمانی قصد خرید دستگاه حضور و غیاب ارزان را داشته باشد می تواند از محصولات حضور و غیاب اثر انگشت استفاده نماید.

دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس

بهترین دستگاه حضور و غیاب کارتی گروه مهرپردازش دارای چند مدل می باشد. در قدیم بیشتر مشتریان از کارتهای بارکد ی و  بعد RFID استفاده می کردند.ولی به دلایلی ضعف امنیتی به مرور زمان از این دستگاه کم استفاده می شود یکی از این موارد استفاده پرسنلاز کارت هم دیگر می باشد.


لينک های مرتبط

عملکرد دستگاه حضور و غياب ،ليست قيمت دستگاه کنترل تردد ، ليست قيمت دستگاه حضور و غياب،راکت بازرسي بدني، دستگاه گشت و نگهباني ،دستگاه ايکس ري، اسکنر اثر انگشت ،گيت فلزياب، دوربين مداربسته با برند zk و suprema

4.9/5 - (7 امتیاز)