دستگاه کنترل تردد آسانسور

در این پست در خصوص دستگاه کنترل تردد آسانسور که دغدغه بسیاری از مدیران ساختمان و یا مجموعه های اداری هست، اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم

دستگاه کنترل تردد آسانسور چیست؟

دستگاه کنترل تردد آسانسور با قابلیت استفاده از دستگاه کنترل تردد و با امکان تشخیص چهره، اثر انگشت و کارت مدیریت ورود و خروج را در هر سازمانی آسان می نماید.

قابل توضیح است که هر یک از دستگاههای کنترل تردد دارای امکانات متفاوتی هم از لحاظ کارکرد و هم سطح دسترسی در اختیار مدیر مربوطه قرار می دهد. در این میان دستگاه کنترل تردد آسانسور  یکی دیگر از محصولات مهرپردازش بوده که در ذیل به برخی از آنها اشاره می کنیم :

 • قابلیت نصب در تمامی مکانها مانند مراکز تجاری – اداری – سازمانها – مسکونی
 • غیر فعال نمودن آسانسور برای کنترل شارژ واحدهای مسکونی که پرداخت نکرده اند
 • قابلیت اضافه نمودن تعداد نفرات خانواده
 • قابلیت ایجاد دسترسی به افراد جهت طبقات خاص
 • ثبت کارت جهت مهمان
 • قابلیت اضافه کردن تا 2000 کاربر
 • قابلیت استفاده از کارت و تگ
 • قابلیت استفاده از دستگاه حضور و غیاب  و کنترل تردد با امکانات تشخیص چهره – کارت – کد – اثر انگشت
 • قابلیت ثبت محدوده زمانی برای هر فرد
 • گزارش گیری به صورت شبکه
 • امکان محدود کردن زمان های تردد

دستگاه کنترل تردد آسانسور

معرفی سیستم کنترل آسانسور  :

با به روز شدن تكنولوژي و بالا رفتن امكانات و گسترش امکانات شهری، تجهيزات و سیستم های الکترونیکی ابزارهای مختلفی جهت رشد زندگی ارائه شده است. يكي از مهمترین اقدامات كه برای اين مورد صورت مي گيرد، افزایش سطوح امنيتی و به وجود آوردن آسايش برای مردم است. به همین دلیل، تجهيزات و ابزارهای مختلفی توسط شركتها و تولیدگران ارائه مي گردد. يكي از جديدترين و بروز ترین انواع اين سخت افزار ها، دستگاه كنترل دسترسي آسانسور” مي باشد.

دستگاه کنترل تردد آسانسور

در اين مدل از سخت افزارها امكان کنترل کاربرانی که مجاز به استفاده از آسانسور و ورود به منطقه مورد نظر می باشند تعريف مي گردد. این امر باعث شده افرادی که اجازه دسترسی به طبقات و آسانسور را ندارند ازطریق نگهبانی و حراست مجموعه مورد نظر جهت دسترسی به طبقات اقدام شود.

در این نوع از دستگاه کنترل تردد آسانسور مي توان بر اساس سطح امنیتی  به افراد دسترسی مورد نظر را داد و به طوری این موضوع را تحت کنترل در آورد که هر فرد با توجه به طبقه خاصی که در نرم افزار کنترل تردد آسانسور تعریف گردیده دسترسی داشته باشد (به عنوان مثال در يك سازمان، كارمندان و مدیران آن مجموعه را می توان به چند گروه تقسیم کرد .

گروه A و گروه مدیران .در گروه A که کارمندان هستند فقط میتوانند تا طبقه چهارم ساختمان و گروه B تا طبقه نهم و گروه مدیران تا طبقه طبقه 10ام از آسانسور استفاده کنن.

دستگاه کنترل تردد آسانسور

سیستم کنترل تردد آسانسور قابلیت ارتباط با انواع دستگاه کنترل تردد از طریق تشخیص چهره – اثر انگشت – کارت بدون تماس – کد را داشته  و با توجه به امکانات یک آسانسور امکان نصب این سخت افزارها وجود دارد.روند کار با توجه به انتخاب مدير ساختمان یا مدیران بخش تعیین میگردد و هر دفعه كه فردی بخواهد از آسانسور استفاده نماید ملزم به زدن انگشت در سنسور اثر انگشت دستگاه کنترل تردد و یا قرار گرفتن در جلوي دوربين دستگاه تشخيص چهره و يا استفاده از سیستم کارتی است.

از دیگر قابلیتهای این کنترل تردد آسانسور اختصاص دادن کارت میهمان جهت استفاده از تمامی طبقات می باشد.این سیستم قابلیت محدود نمودن زمان تردد برای افراد (به خصوص جهت ساختمانها و ادارات  پرتردد مسكوني و يا تجاري) و نیز قابلیت گزارشگيري به صورت آنلاين هم در نرم افزار وجود دارد.اصولا استفاده از سیستم کنترل تردد برای نظارت بیشتر در هر سازمانی پیشنهاد می گردد.این سیستمها در ادارات هم در روند مدیریت ارباب و رجوع و هم در کنترل افراد نقش به سزایی دارد.

دستگاه کنترل تردد آسانسور در منازل مسکونی با تعداد واحد بالا نقش بسیار مهمی را ایفا کرده و از ورود افراد ناشناس نیز جلوگیری می نماید.


لينک مرتبط

ليست قيمت دستگاه کنترل تردد ، ليست قيمت دستگاه حضور و غياب،راکت بازرسي بدني،نرم افزار باشگاه ورزشی، دستگاه گشت و نگهباني ،دستگاه ايکس ري ،گيت فلزياب ،گیت فلزیاب بازرسی فرودگاه دستگاه اکسس کنترل -برند zk و suprema

لطفا به ما امتیاز دهید