دستگاه حضور و غیاب چیست

دستگاه حضور و غیاب چیست و چه کاربردهایی در محیط های اداری دارد

به عباراتی شامل سیستم حضور و غیاب – سامانه حضور و غیاب معروف است که این سیستم در صورتی که در هر شرکتی نصب گردد امکان مدیریت ورود و خروج پرسنل و کارکرد پرسنل به راحتی قابل انجام می باشد. امکانات مرتبط با دستگاه حضور و غیاب با توجه به  نیاز هر اداره یا سازمان یا هر شرکتی،می تواند متغیر باشد که این تغییرات بیشتر بر اساس تقاضای هر مشتری دارای امکانات مختلفی بوده که ازفاکتورهای مهم برای منابع نیروی انسانی هر سازمان به حساب آمده و به مراتب خروجی خوبی جهت محاسبات خواهیم داشت.

دستگاه حضور و غیاب چیست

امکان دارد در خیلی از سازمانها و ادارات دولتی عملکرد مناسبی به جهت کسب آمار کارایی نیروی انسانی به وسیله دستگاه حضور و غیاب نباشد. ولی در حال حاضر عملکرد دستگاه حضور و غیاب طوری تغییر کرده  که باعث شده امکان دریافت گزارشات کاملتری امکانپذیر گردد و به مراتب مدیر منابع انسانی هر مجموعه می تواند به طور کامل از بهره وری نیروی انسانی مجموعه خود اطلاع داشته باشد.

دستگاه حضور و غیاب چیست

با اطمینان کامل می توان گفت، ارتباط  دستگاه حضور و غیاب و  سامانه یا اتوماسیون حضور و غیاب توانسته نقاط ضعف یک مجموعه را به راحتی بپوشاند .مدیریت ورود و خروج کارکنان، نرم افزار حسابداری ، مدیریت ماموریتها و مرخصی پرسنل و اضافه کاری پرسنل، مدیریت میزان کارکرد پرسنل، سنجش میزان بهره وری پرسنل، بررسی  نیروی انسانی بر مبنای  مدت زمان کاری هر قسمت  و مواردی  دیگر را می توان از نکات بسیار مهم وعمومی یک دستگاه حضور و غیاب برشمرد.

در یک دستگاه حضور و غیاب اطلاعات هر پرسنل که شامل اثر انگشت و شماره پرسنلی است قابل ذخیره بودهو امکان ذخیره ۲ اثر انگشت و در بعضی سیستم حضور و غیاب ۵ تا ۱۰ اثر انگشت  قابل ذخیره می باشد. تمامی این دستگاهها امکان ارسال اطلاعات خود به نرم افزارهای دیگر حسابداری با بانک اطلاعاتی Sql Server را دارد.


مهرپردازش ارائه دهنده تجهیزات و خدمات در حوزه انواع لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب ،لیست قیمت دستگاه کنترل تردد ، دستگاه گشت و نگهبانی MT100 ، اسکنر اثر انگشت ، راکت بازرسی بدنی ،گیت بازرسی فلزیاب ZK-D4330، دوربین مداربسته با برند zk و suprema

لطفا به ما امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پانزده − 6 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.