سیستم جامع کنترل تردد سازمان با نرم افزار Biostar

در این قسمت میخواهیم در خصوص سیستم جامع کنترل تردد سازمان با نرم افزار Biostar صحبت کنیم

منطقه ی محدودیت ورود(Entrance Limit Zone) 

از این قسمت در سیستم جامع کنترل تردد سازمان جهت محدود کردن تعداد دفعات ورود کاربر به یک ناحیه استفاده می شود . محدودیت ورود میتواند با زمانبندی مناطق گره بخورد . بنابراین یک کاربر می تواند به حداکثرتعداد ورود در طول یک مدت زمان خاص محدود شود .همچنین شما میتوانید هنگام ورود دوباره جهت اعمال زمان محدودیت Anti-Pass Back ، محدودیت های زمانی مختلف را اعمال نمایید .

سیستم جامع کنترل تردد سازمان

منطقه ی هشدار (Alarm Zone):

از این قسمت برای ورودی های گروهی از چندین دستگاه کنترل تردد به یک منطقه ی مورد نظر استفاده کنید.دستگاه کنترل تردد موجود درمنطقه ی هشدار میتوانند با کارت و یا رمز  شبیه سازی شوند و این امکان را ارائه دهند تا در صورتی که فردی قسط تخریب یا دستکاری سیستم را داشته باشه آلارم به صدا در آید.

 منطقه ی زنگ هشدار آتش (Fire Alarm Zone ):

از این بخش جهت کنترل چگونگی عکس العمل درها در طول آتش سوزی استفاده کنید . ورودی های خارجی میتوانند با سیستم جامع کنترل تردد سازمان Biostar توسط یک سیستم اتوماتیک تغذیه شوند طوریکه بتوان با باز شدن دربها سایر قابلیتها را اجرا کرد.

لیست مناطق دسترسی (Muster Zone):

از این قسمت جهت مشاهده و پیگیری عملکرد کارکنان در طول زمان و یا اجرای حضور و غیاب کارکنان وقتی که آنها در یک جای خاص و زمان خاص حاضر هستند ، میتوانیداستفاده کنید و به مدیران این امکان را می دهد که اگر فردی در ناحیه مورد نظر ترددی داشت جهت مکانیابی او اقدام نماییم .


مهرپردازش ارائه دهنده تجهیزات و خدمات در حوزه انواع دستگاه حضور و غیاب کنترل تردد،لیست قیمت دستگاه کنترل تردد ، دستگاه گشت و نگهبانی MT100 ، اسکنر اثر انگشت ، راکت بازرسی بدنی ،گیت بازرسی فلزیاب، دوربین مداربسته با برند zk و suprema

لطفا به ما امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.