هک کردن دستگاه حضور و غیاب امکان پذیر است؟

در این پست میخواهیم بدانیم آیا هک کردن دستگاه حضور و غیاب امکان پذیر است؟

همانگونه که ما می دانیم در حال حاضر اکثرا در هر مجموعه ایی و هر ارگانی جهت بازدید و گرفتن آمار ساعت حضور و غیاب کارمندان از دستگاه حضور و غیاب استفاده می گردد. این سیستم ها به عنوان ذخیره ساعت ورود و خروج پرسنل و همینطور ثبت ماموریت و مرخصی را انجام می دهند.

هک کردن دستگاه حضور و غیاب

در حاضر با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی،همه دستگاه های حضور و غیاب با تکنولوژی اثر انگشت کار می کنند. به این معنی بوده که هر پرسنل برای ذخیره اطلاعات ورود و خروج خود در دستگاه از طریق اثر انگشت خود استفاده می کند.

اساس کار دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

در موقع نصب و راه اندازی دستگاه برای هر پرسنل یک یا دو اثر انگشت  ثبت می شود.اثر انگشت ها با توجه به شیارهای موجود در آن به وسیله دستگاه به صورت کدهای صفر و یک ذخیره می شود. و در صورتی که فرد اثر انگشت خود را بر روی سنسور بگذارد دستگاه حضور و غیاب، اثرانگشت فرد مورد نظر را با اثرانگشت ثبت شده در پایگاه داده خود مورد مطابقت قرار داده و در صورتی که عمل تطابق مورد قبول بود دستگاه تردد فرد مورد نظر را در سیستم ثبت می نماید.

هک کردن دستگاه حضور و غیاب

هک کردن

کلا جهت هک کردن دستگاه اثر انگشت احتیاج به داشتن اطلاعات بالایی در خصوص شناسایی الگوریتم های  اثر انگشت و مکانیزم این نوع سنسورها می باشد.در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی به مراتب کارخانجات تولید دستگاه کنترل تردد و حضور و غیاب سطح امنیتی این نوع سنسورها را بالا برده و سیستم این اسکنرها را به حالت بافت زنده تبدیل کرده اند.

کلا دریک مجموعه افرادی مایل به هک کردن دستگاه حضور و غیاب هستند که با قوانین موجود در یک مجموعه مخالفت دارند و یا افراد سودجوجهت تخریب دستگاه و یا کارشناسان IT در شرکت جهت تست امنیتی دستگاه .


مهرپردازش ارائه دهنده تجهیزات و خدمات در حوزه انواع لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب ،لیست قیمت دستگاه کنترل تردد ، دستگاه گشت و نگهبانی MT100 ، اسکنر اثر انگشت ، راکت بازرسی بدنی ،گیت بازرسی فلزیاب ZK-D4330، دوربین مداربسته با برند zk و suprema

لطفا به ما امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.