پشتیبانی دستگاه حضور و غیاب

در راستای حمایت از مشتریان محترم و ایجاد اطمینان خاطر کلیه محصولات خود را با گارانتی و خدمات پشتیبانی دستگاه حضور و غیاب ویژه ارائه می نماید.

با ما در ارتباط باشید (44607217-021)

پشتیبانی دستگاه حضور و غیاب

پشتیبانی دستگاه حضور و غیاب

نکات مهم جهت پشتیبانی

  1. دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد خریداری شده توسط شما به مدت یکسال دارای گارانتی تعمیر می باشد.
  2. بعد از خرید دستگاه نرم افزار توسط کارشناسان شرکت نصب و راه اندازی و آموزش داده شده و به مدت ۳۰ روز از تاریخ نصب دارای پشتیبانی رایگان می باشد.
  3. بعد از اتمام مدت پشتیبانی ۳۰ روزه مشتری می تواند به دو صورت جهت پشتیبانی, دستگاه حضور و غیاب , کنترل تردد و نرم افزار حضور و غیاب با ما همکاری نماید:
  • عقد قرارداد پشتیبانی یک ساله با شرکت که تمامی موارد شامل اعزام کارشناس – نصب مجدد نرم افزار -نصب و راه اندازی مجدد سخت افزار شامل این قرار داد گردیده و مشتری در این دوره با توجه به مبلغی که پرداخت نموده ، هیچ گونه هزینه ایی بابت موارد بالا پرداخت نمی کند.
  •  پشتیبانی به صورت فاکتوری : در صورتی که مشتری قراردادی را با ما جهت پشتیبانی منعقد ننماید. می تواند در صورت بروز هر گونه مشکل مانند نصب مجدد نرم افزار حضور و غیاب – نصب مجدد سخت افزار – مشکلات نرم افزاری و غیره ،با تیم پشتیبانی تماس گرفته و پس از اعلام مشکل، هزینه آن به مشتری اعلام می گردد.

مهرپردازش ارائه دهنده تجهیزات و خدمات در حوزه انواع دستگاه حضور و غیاب ،لیست قیمت دستگاه کنترل تردد ، دستگاه گشت و نگهبانی MT100 ، اسکنر اثر انگشت ،گیت بازرسی فلزیاب ZK-D4330، دوربین مداربسته با برند zk و suprema

لطفا به ما امتیاز دهید