کلید های عملیاتی در دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

در این قسمت قصد داریم در خصوص کلید های عملیاتی در دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی صحبت کنیم.

با توجه به تولید زیاد دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی در دنیا و قابلیتهای متفاوتی که کمپانی بر روی هر دستگاه می گذارد این انتظار می رود که کار با دستگاه حضور و غیاب  خیلی ساده تر شده و در نتیجه مدیر سیستم کمتر با نرم افزار حضور و غیاب جهت ثبت مرخصی و ماموریت ها و سایر موارد در گیر شود.

یکی از دغدغه های روزمره در خصوص حضور و غیاب ثبت مرخصی و ماموریتها در نرم افزار می باشد.همانطور که می دانید در نرم افزار حضور و غیاب  به غیر از اطلاعات تردد پرسنل که هنگام تخلیه اطلاعات از دستگاه به نرم افزار انتقال پیدا می کند،یک سری از اطلاعات مانند ثبت مرخصی ساعتی و ماموریت ساعتی پرسنل هم باید به صورت دستی در نرم افزار ثبت گردد.

برای تسهیل در این امر کمپانی ها کلید های عملیاتی در دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی برای ثبت این اطلاعات گذاشته اند.حالا این سئوال به وجود می آید که نحوه کار به چه صورتی می باشد؟

کلید های عملیاتی در دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

همانطور که می دانیم تمامی دیتاهای موجود در یک سیستم به وسیله یک سری از کدها فرمان میگیرند و مثلا برای ورود یک کد خاص و برای خروج هم یک کد جدا در نظر گرفته می شود و همین کدها نیز در نرم افزار حضور و غیاب به طور خاصی کار شده تا وقتی این اطلاعات از دستگاه حضور و غیاب تخلیه شد به صورت اتوماتیک ورود ها با کد خاص برای هر فرد در یک ستون و خروج ها هم برای هر فرد در یک ستون مجزا جایگزین می شود.

برای ثبت مرخصی و ماموریت ساعتی نیز به همین طور می باشد شما می توانید با ثبت کدهای دلخواه در دستگاه حضور و غیاب و همین طور نرم افزار، این اطلاعات را به صورت اتوماتیک ثبت نمائید. این امر باعث می گردد که مدیر سیستم کمتر خود را در گیر ثبت اطلاعات مرخصی های ساعتی و ماموریت ها در ماه کرده و در اندک زمانی این اطلاعات را ذخیره نماید.

کلید های عملیاتی در دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی


مهرپردازش ارائه دهنده تجهیزات و خدمات در حوزه انواع دستگاه حضور و غیاب ، کنترل تردد ، گشت نگهبانی ، اسکنر اثر انگشت ، دوربین مداربسته با برند zk و suprema

لطفا به ما امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.