کلید های عملیاتی در دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

در این قسمت قصد داریم در خصوص کلید های عملیاتی در دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی صحبت کنیم.

با توجه به تولید زیاد دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی در دنیا و قابلیتهای متفاوتی که کمپانی بر روی هر دستگاه می گذارد این انتظار می رود که کار با دستگاه حضور و غیاب  خیلی ساده تر شده و در نتیجه مدیر سیستم کمتر با نرم افزار حضور و غیاب جهت ثبت مرخصی و ماموریت ها و سایر موارد در گیر شود.

یکی از دغدغه های روزمره در خصوص حضور و غیاب ثبت مرخصی و ماموریتها در نرم افزار می باشد.همانطور که می دانید در نرم افزار حضور و غیاب  به غیر از اطلاعات تردد پرسنل که هنگام تخلیه اطلاعات از دستگاه به نرم افزار انتقال پیدا می کند،یک سری از اطلاعات مانند ثبت مرخصی ساعتی و ماموریت ساعتی پرسنل هم باید به صورت دستی در نرم افزار ثبت گردد.

برای تسهیل در این امر کمپانی ها کلید های عملیاتی در دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی برای ثبت این اطلاعات گذاشته اند.حالا این سئوال به وجود می آید که نحوه کار به چه صورتی می باشد؟

کلید های عملیاتی در دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

همانطور که می دانیم تمامی دیتاهای موجود در یک سیستم به وسیله یک سری از کدها فرمان میگیرند و مثلا برای ورود یک کد خاص و برای خروج هم یک کد جدا در نظر گرفته می شود و همین کدها نیز در نرم افزار حضور و غیاب به طور خاصی کار شده تا وقتی این اطلاعات از دستگاه حضور و غیاب تخلیه شد به صورت اتوماتیک ورود ها با کد خاص برای هر فرد در یک ستون و خروج ها هم برای هر فرد در یک ستون مجزا جایگزین می شود.

برای ثبت مرخصی و ماموریت ساعتی نیز به همین طور می باشد شما می توانید با ثبت کدهای دلخواه در دستگاه حضور و غیاب و همین طور نرم افزار، این اطلاعات را به صورت اتوماتیک ثبت نمائید. این امر باعث می گردد که مدیر سیستم کمتر خود را در گیر ثبت اطلاعات مرخصی های ساعتی و ماموریت ها در ماه کرده و در اندک زمانی این اطلاعات را ذخیره نماید.

کلید های عملیاتی در دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی


لينک مرتبط

عملکرد دستگاه حضور و غياب، ليست قيمت دستگاه حضور و غياب، راکت بازرسي بدني، نرم افزار باشگاه ورزشی، دستگاه گشت و نگهبانی wm5000x1، دستگاه ايکس ري، گيت فلزياب، گیت فلزیاب بازرسی فرودگاه، دستگاه اکسس کنترل برند zk و suprema

لطفا به ما امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

5 + 16 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.