نرم افزار حضور و غیاب رایگان

در این قسمت در خصوص ادامه آموزش نرم افزار حضور و غیاب رایگان صحبت می نمائیم.

ماموریت و مرخصی

در قسمت “جستجو” برای پرسنلی که میخواهیم مرخصی ثبت کنیم بر روی نام شخص کلیک می کنیم.

نرم افزار حضور و غیاب رایگان

ماموریت روزانه

از تاریخ تا تاریخ را وارد می کنیم و save را می زنیم.برای مرخصی روزانه و مرخصی استعلاجی روزانه نیز تاریخ را انتخاب کرده و save را می زنیم.

نرم افزار حضور و غیاب رایگان

اصلاح ترددها در نرم افزار حضور و غیاب

ابتدا در اصلاح ترددها  در نرم افزار قسمت “جستجو” بر روی نام شخص کلیک کرده و در قسمت گزینه” اصلاح ورود و خروج ها” هر تاریخی را که میخواهیم با کلیک راست روی تاریخ مورد نظر می توانیم اصلاح یا حذف یا اضافه کنیم.

گزارشگیری در نرم افزار حضور و غیاب رایگان

در این قسمت می توانیم نوع گزارشی را که می خواهیم در نرم افزار حضور و غیاب انتخاب کنیم ولی جامع ترین گزارش در نرم افزار “کارکد به تفکیک روز” است که بصورت پیش فرض تیک خورده است.برای گزارشگیری ابتدا، افراد از شماره را زده و بر روی نام شخص کلیک کرده و قبول را می زنیم.

نرم افزار حضور و غیاب رایگان

در انتخاب نفرات گزارش، گزینه مورد نظر رانتخاب می کنیم و سپس از تاریخ را زده و گزینه دلخواه را انتخاب کرده و “محاسبه” را می زنیم و گزارش را نشان می دهد.

کاربران

در این قسمت می توانیم نام کاربری و رمز عبور را با زدن گزینه “تغییر” تعویض کنیم و گزینه “ثبت” را بزنیم.

امکانات/تنظیمات

پشتیبان گیری

در این قسمت از نرم افزار می توانیم از اطلاعات پشتیبانی گیری کنیم فایل پشتیبانی در مسیر نصب در پوشه tiger/backup به تاریخ همان روزی که پشتیبان گیری کردیم ذخیره می شود.

بازیابی پشتیبان :

در این قسمت نیز می توانیم بکاپی را که مد نظرمان است را بازیابی کنیم ابتدا ok را زده و بله را انتخاب می کنیم سپس فایل پشتیبان را انتخاب کرده و open را زده و بازیابی انجام می شود.


مهرپردازش ارائه دهنده تجهیزات و خدمات در حوزه انواع لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب ،لیست قیمت دستگاه کنترل تردد ، دستگاه گشت و نگهبانی MT100 ، اسکنر اثر انگشت ، راکت بازرسی بدنی ،گیت بازرسی فلزیاب، دوربین مداربسته با برند zk و suprema

لطفا به ما امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.