نرم افزار پایه دستگاه حضور و غیاب


مقالات زیر به شما جهت خرید دستگاه و نرم افزار حضور و غیاب پیشنهاد می گردد

نرم افزار پایه دستگاه حضور و غیاب و قوانین محاسبات

در این بخش در مورد نرم افزار پایه دستگاه حضور و غیاب و قوانین محاسبات مواردی به دوستان می گوییم.

قوانین محاسبات: در این قسمت هر تعداد قوانین محاسباتی که بخواهیم تعریف می کنیم و سپس در قسمت پرسنل شرکت به اشخاص اختصاص می دهیم.

نکته: ممکن است فقط یک قانون محاسباتی داشته و همه پرسنل طبق آن قانون کار کنند، که بعد این قانون را در قسمت پرسنل شرکت  به همه افراد تخصیص می دهیم.

نرم افزار پایه دستگاه حضور و غیاب

برای معرفی قانون محاسباتی در نرم افزار پایه دستگاه حضور و غیاب ابتدا “درج” را زده و برای قانون محاسباتی خود یک نام انتخاب می کنیم.

روش محاسبه اضافه کار: با توجه به قوانین شرکت تیک هر مورد در محاسبه اضافه کار در نرم افزار پایه دستگاه حضور و غیاب زده می شود.

محاسبه کسرکار: در این قسمت مشخص می کنیم که در  گزارشات نرم افزار پایه دستگاه حضور و غیاب ما کسر کار حساب شود یا خیر

محاسبه شب کار: مشخص می کنیم که در چه بازه زمانی برای پرسنل ما شب کاری حساب شود در صورت عدم نیاز این مورد را تیک نمی زنیم.

محاسبه ماموریت: اگر تیک این مورد زده شود ماموریت را محاسبه کرده و در قسمت گزارشگیری نمایش داده می شود.

سقف اضافه کار در روز: پرسنل حداکثر تا چند ساعت اجازه اضافه کاری دارند.

تبدیل مرخصی ساعتی بیش از چند ساعت در روز به مرخصی روزانه: اگر پرسنل به عنوان مثال بیشتر از سه ساعت در روز مرخصی داشته باشند یه روز کاری برای پرسنل مرخصی ثبت می شود که در این قسمت میزان ساعت مورد نظر را وارد می کنیم.

تاخیر تا از اضافه کار کسر شود: در این قسمت مشخص می کنیم که پرسنل تا چه مدت اجازه دارند که تاخیر خود را با اضافه کاری پس از اتمام شیفت جبران کنند.

تعجیل تا از اضافه کار کسر شود: در این قسمت مشخص می کنیم که پرسنل چقدر اجازه دارند تعجیل خود را با اضافه کار قبل از شیفت جبران کنند.

مدت زمان نهاری از کارکرد کم شود:اگر این گزینه را انتخاب کرده و مدت مجاز نهاری هم تعریف کرده باشیم به میزانی که مدت مجاز نهاری تعریف کرده باشیم از طول شیفت روزانه ما کسر می شود.


لينک مرتبط

عملکرد دستگاه حضور و غياب، ليست قيمت دستگاه حضور و غياب، راکت بازرسي بدني، نرم افزار باشگاه ورزشی، دستگاه گشت و نگهبانی wm5000x1، دستگاه ايکس ري، گيت فلزياب، گیت فلزیاب بازرسی فرودگاه، دستگاه اکسس کنترل برند zk و suprema

لطفا به ما امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

7 + هشت =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.